Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İnzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliklər

S/S

İnzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyin adı

İƏD üzrə nümayəndənin soyadı, adı, atasının adı

əlaqə nömrəsi

1.     

Tərtər şəhər

Həsənov Sahib Həsən oğlu

051-443-93-93

2.     

Azad Qaraqoyunlu

Xəlilov Nazim Mustafa oğlu

050-869-58-00

3.     

Bəyimsarov

Şərifov Aqil Xıdır oğlu

050-535-86-40

4.     

Buruc

Məlikov Böyükkişi Aslan oğlu

050-860-57-58

5.     

Borsunlu

Qarayev Xaləddin Ağakişi oğlu

050-512-53-01

6.     

Cəmilli

Məmmədov Manaf Ağamalı

050-418-96-93

7.     

Dəmirçilər

Əhmədova Sədiqə Xanlar qızı

050-973-06-98

8.     

Düyərli

Zeynalov Ramiz Surxay oğlu

055-230-63-29

9.     

Evoğlu

Mahmudov Elçin Məhəmməd

050-637-96-87

10.   

Ələsgərli

Əhmədov Kamran Vəliyəddin

050-671-12-77

11.   

Əskipara

Mustafayev Pərviz Yusif oğlu

050-856-20-90

12.   

Hacıqərvənd

Yusibov Seymur Alim oğlu

050-511-40-75

13.   

Hüsənli

Əhmədova Gülüstan Hüsən

050-656-12-36

14.   

Xoruzlu

Qasımov Elçin Mehti oğlu

051-862-12-51

15.   

İrəvanlı

Cəfərov Bəxtiyar Cəfər oğlu

050-529-14-06

16.   

İsmayılbəyli

Babayev Aslan Rüstəm oğlu

050-719-42-44

17.   

Kəngərli

Əsgərov Xamiz Hətəm oğlu

050-553-12-55

18.   

Kəbirli

Yaqubzadə Azər İmran oğlu

051-355-59-57

19.   

Köçərli

Yunisov Mübariz Rza oğlu

050-371-42-01

20.   

Yuxarı Qapanlı

Cabbarov Azər Əliş oğlu

050-319-97-62

21.   

Qaraağacı

Həmidov Lətif Moruq oğlu

051-737-01-11

22.   

Qaradağlı

Məmmədov Razil Məkul oğlu

050-559-02-68

23.   

Qaynaq

Həsənov Aqil Novruz oğlu

050-894-88-59

24.   

Mamırlı

Bəylərov Qabil Edilxan oğlu

050-281-59-00

25.   

Seydimli

Vəliyeva Nərmin Nəsib qızı

051-536-68-06

26.   

Səhləbad

Yusibov Cəbrayıl Bəhmən

050-447-66-21

27.   

Soyulan

Bağırov Elxan Göyüş oğlu

050-611-45-06

28.   

Sarıcalı

Aslanov Sərdar Salman oğlu

050-274-19-34

29.   

Sarov

Hüseynov Surxay Rza oğlu

050-254-59-28

30.   

Ağdərə

Kərimov Ələkbər Əli oğlu (müavin)

051-975-22-57

31.   

Ağabəyyalı

Köçərli Bəhruz Şahbverdi oğlu (müavin)

051-708-78-98

32.   

Canyataq

Aslanov Qoşqar İldırım oğlu

050-517-54-27

33.   

Çardaxlı

Almasov Fəxrəddin Ağa oğlu

050-366-10-43

34.   

Çaylı

Hümbətov Xaliq Tahir oğlu

050-575-65-05

35.   

Həsənqaya

Qasımov İlqar İnqlab oğlu

050-539-13-79

36.   

Kiçik Qarabəy

Umudov Cavid Maarif oğlu

050-299-29-02

37.   

Qızıloba

Əliyeva Rübabə Cavanşir qızı (müavin)

022-236-25-21

38.   

Ortakənd

Aslanov Qorxmaz İldrım oğlu

050-652-59-04

39.   

Şıxarx

Səfərov İlqar Nazim oğlu

050-840-83-83

40.   

Talış

Kərimov Zöhrab Möhsüm oğlu (müavin)

050-420-86-53

41.   

Ulu Qarabəy

Əliyev Sahil Kamil oğlu

055-707-50-03

42.   

Umudlu

Əzizov Zaur Rizvan oğlu

050-688-45-75

 

Keçidlər